Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska překoná všechny překážky

4. 1. 2008

 

Už to byl rok co porazil Voldemorta. Procházel se špinavými ulicemi nočního Londýna. Pořád na ni musel myslet. Na tu která mu zabila kmotra na tu kterou nenáviděl. Šel dál a myslel na pomstu.

Nejednou se mu myhl před oblyčejem stín. Sáhl do kapsy pro hůlku,sice Voldemorta zabil,ale Smrtijedi zabíjeli dál. Zašel do postraní uličky a  naskytl se mu pohled na její tvář.

Ihned popadl hůlku.

"Impedimenta," vykřikl první kouzlo které ho napadlo. Ona se jen ladně vyhnula.

"Tak co Pottříčku nic lepšího neumíš,"řekla a hned na to na ni letěl zelený paprsek.

Opět se vyhnula,ale zachvíli už na ni letělo aspon pět kouzel. Odletěla asi metr dozadu a měla naraženou ruku a nohu. Harry k ni přistoupil a ladně mávl hůlkou a už byla v pořádku.(kdo si říka proč tak proto,že ho Voldemort před smrtí proklel vždy když něco udělá jeho věrným musí ho hned po jeho vítěství uzdravit u smrti to neplatí).

"Tet jsto vyhrál,ale příště to tak jednoduché nebude,"řekla a už se chystala odejít když se najednou zastavila a řekla "Dík za uzdravení,nemám ted co dělat nechceš jít na drink,".

"To má být vtip,ty mě chceš zabít a ted mě zveš na drink," odpověděl Harry.

"Já tě ani zabít nechci prostě to je návyk,pán vždy chtěl at te zabijeme no a tak jsem si na ten zvyk zabít tě,zvykla,".

"Hmmm no tak dobře, kam půjdem,"zeptal se.

"Je to kousek zavedu tě,"řakla a vyzívavě  na něj pohlédla.

Dál už šly mlčky. Najednou se zastavili u jednoho né moc udržovaného baru.

Sedly si k nejbližšímu stolu a objednaly si wisky.Pak oba mlčely. Ticho prolomila až Belatrix se svou zvláštní otázkou

"Ty ještě jseš s tou Weasleyovou,"

"Ne,byla to jen první láska a ta dopadá tragicky,"

Otázka střídala otázku povídaly si aspon hodinu. Oba dva byly dosti opilý takže se nikdo nedivil jak proháněly taneční parket.Jak  už toho měli dost tak se zvedli a šli domů.

"Áchjo já už domů snad nedojdu,"řekla a dál se po cestě klimbala ze strany na stranu.

"Tak pot ke mně bydlím za tým rohem,"řekl Harry a ukázal za roh.

"Tak dobře,"

Za malou chvíli došli ke krásnému domku. Harry odemkl a pustil ji dovnitř.Nalil obou dvoum wisky a šel si  sednout. Podal jí druhou skleničku a sám se napil ze své.

"Kdo by to řekl,že Lastrengová a Potter budou spolu vymetávat bary,"

"Hm asi nikdo,"

Po chvíli konverzace a dvou vypitích lahvích wiski k němu Belatrix přišla sedla si na něj a začala ho líbat. K jejímu překvapení mu to nevadilo a začal jí taky líbat. Za chvíli skončili v posteli.(Co se tam dělo si každý domyslí)

---------------------------------------RÁNO----------------------------------

Belatrix se probudila první a jak si uvědomila co se stalo tak se zděsila. Ale,nelitovla toho ona ho miluje ale,nechce si to připustit.

"Je tak krásný když spí,"řekla ale,nevěděla že,je vzhůru.

Najednou ji povalil a řekl "Ty taky Bello," a políbil ji. Pak se líbali a líbali. Líbání přerušila až Bellatrix svou otázkou

"Ty toho cose v noci přihodilo nelituješ,"

"Ne proč bych měl,"

"Já jen že,jsem smrtijedka,"

"Ale to mi nevadí láska překoná všechny překážky,"

"Takže mě miluješ,"

"Ano a to mi připomína že,sem se tě chtěl zeptat jestli si mě vezmeš,"

"Co,"

"Tak ještě jednou Belatrix Lastrengová vezmeš si mě,"

Chvilku rozmýšlela a pak řekla "Ano,"

Poté se Harry usmál navlékl ji prstýnek a následovalo to co večer.

 

Měsíc po té události se vzaly. Rok po svatbě se jim narodila dvojčátka holčička Lily a chlapeček James.

 

--------------------------------KONEC-------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Lily - majitelka blogu , 27. 9. 2008 15:39)

Díky ale už ode mně nic číst nebudete kvůli nedmožná někdy až bude víc času. ostatku času z blogem končím. Tak ahoj- kdo to rozluští tak mu na rozloučenou napíšu kapitolu ke které bude chtít a stručný epilog P.S -Musíte napsat jak tomá spraávně být. Jo a za ty chyby se omlouvámčerština mi nejde propadla jsem z ní dvakrát tak ČUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Bombastické

(Didina (didib.estranky.cz), 4. 1. 2008 22:46)

Jééééé. To je pro mě??? *nevěřícný pohled* Já z toho nemohla! Celé to překonalo mé představy. Nejvíce mě dostalo jak ho Bella pozvala na drink. Děkuji za tuhle nádherňoučkou povídku!!!!!!! Jinak můžu si jí dát k sobě na blog?????????? Dyžtek by se mi mohla ozvat ve vzkazníčku u mě a VŮBEC by mi nevadilo kdyby ses chtěla spřátelit *nevinný kukuč*

hmmm

(werusenka, 4. 1. 2008 20:59)

moc pěkný povelda se ti