Jdi na obsah Jdi na menu
 


DŮLEŽITÉ - PŘEČÍST

1. 3. 2008

Tak jak všichni víte dlouho jsem nic nepřidala. Bylo to proto že jsem neměla čas a nebo se mi nechtělo. Proto jsem se rozhodla že tento blog zruším. Máte měsíc na vyjádření v komentářích. Kdo by měl zájem blog převzít s tím že bych ho kontrolovala uvítala bych to.

Případní zájemci

ozvěte se na můj mail              -            tusim@seznam.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Ancient Indian Plant Resets Blood Weight

(ADalspuppY, 8. 10. 2018 8:28)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-non-generique/

Illustration of Blood Difficulties

(AvareUnder, 30. 7. 2018 4:27)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-20mg/

to snad ne???????????????,,

(pavla, 14. 3. 2008 18:36)

S tim naprosto nesouhlasim. i já mám svůj blog a nedávám tam kapitoly moc často, ale i to něco přeci stojí za to ten blog mít, ne!!!!!!!!!!
zkus to takhle nechat a přidávat sem kapitolky prostě jenom, když budeš moct. je škoda zahodit taková skvělé povídky.

C-CO?????!!!!

(Didina, 2. 3. 2008 13:48)

Děláš si srandu, že jo????? Prosímtě já taky nepřidávám často! Ale vynahrazuji to zase tím, že kapitoly jsou delší. Uvidíš když každý den napíšeš jeden dav odstavce, co z toho pak vznikne. Takhle píšu já. Taky jsem přemýšlela, že blog zruším, ale pořád jsou ty někteří čtenáři... Sama vím jaké to je když někdo zruší povídku, která se mi líbí natož blog/stránky. Prosím nerušit!!!!!!!! To se spraví uvidíš.... Jo a kdybyses přece jenom rozhodla přestat tak stránku neruč vůbec plosím!!!

Ale ne..........

(Veri, 2. 3. 2008 13:33)

Teprve nedávno jsi začala a chceš končit?? Vím, je to na tobě, ale vždyť ty máš skvělé náměty na povídky a píšeš taky dobře!! Prosím, rozmysli si to ještě..........

NERUŠIT

(Arania Lown, 2. 3. 2008 11:16)

Neruš to prosím tě, je toho škoda.... A jsem zvědavá na tvoje povídky :-)